Dział Administracyjno-Gospodarczy

Adres: Lubań, ul. Tadeusza Maderskiego 3, 83-422 Nowy Barkoczyn
tel. 58 326-39-24
email: a.kuchta@podr.pl

Kierownik Działu

Kuchta Alicja

Kuchta Alicja

Kierownik Działu

email: a.kuchta@podr.pl tel: 58 326-39-19, 607143722

Nody Iwona

Starszy specjalista ds. administracyjno-gospodarczych, social media i content marketingu

email: i.nody@podr.pl tel: 58 326-39-24, 797010696

Gruchała Ireneusz

Główny specjalista ds. administrowania i zarządzania nieruchomościami

email: i.gruchala@podr.pl tel: 797010612

Jankowski Filip

Starszy specjalista ds. zamówień publicznych i procedur zakupowych

email: f.jankowski@podr.pl tel: 58 326-39-45, 797010580

Ratajczyk Mirosława

Starszy referent ds. administracyjno-gospodarczych

email: m.ratajczyk@podr.pl tel: 663662136

Filipska Hanna

Specjalista ds. administracyjno-gospodarczych

email: h.filipska@podr.pl tel: 58 326-39-24, 797010613

Kosznik Katarzyna

Specjalista

email: k.kosznik@podr.pl tel: 797010658

Skip to content