Kliknij na powiat w celu wyświetlenia kontaktów Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego

Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu

Lubań, ul. Tadeusza Maderskiego 3
83-422 Nowy Barkoczyn

NIP: 583-28-80-729
Regon: 003003186
BDO: 000454341

Konto bankowe:
Bank Gospodarstwa Krajowego
20 1130 1121 0006 5580 9920 0001

tel. 58 326-39-00

fax. 58 309-09-45

Adres e-mail: sekretariat@podr.pl

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Pucku

Adres:

ul. Wejherowska 5,

84-100 Puck

tel: 797010627

email: puck@podr.pl

Kierownik Powiatowego Doradztwa Rolniczego:

Dopke Joanna

Pracownicy Powiatowego Zespołu Doradztwa rolniczego w Pucku

Dopke Joanna

Kierownik Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego

email: j.dopke@podr.pl

tel: 797010627

Puck, Krokowa, Kosakowo, Władysławowo, Gdynia

Lessnau-Lademann Beata

Starszy doradca

email: b.lessnau@podr.pl

tel: 607930549

Puck, Krokowa

Ciesielski Kacper

Doradca

email: k.ciesielski@podr.pl

tel: 510890908

Puck

Kępka Anna

Doradca

email: a.kepka@podr.pl

tel: 797010663

Puck

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Kościerzynie

Adres:

 ul. Przemysłowa 7F,

83-400 Kościerzyna

tel: 607143745

email: koscierzyna@podr.pl

Kierownik Powiatowego Doradztwa Rolniczego

Iwicka Ewa

PRACOWNICY POWIATOWY ZESPÓŁ DORADZTWA ROLNICZEGO W KOŚCIERZYNIE

Iwicka Ewa

Kierownik Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego

email: e.iwicka@podr.pl

tel: 607143745

Wszystkie gminy

Gwizdała Marian

Starszy doradca

email: marian.gwizdala@podr.pl

tel: 797010621

Stara Kiszewa

Mękal Joanna 

Starszy doradca

email: j.mekal@podr.pl

tel: 797010624, 58-687-80-58

Liniewo

Kmieciak Gabriela 

Technik doradca

email: g.borowicka@podr.pl

tel: 797010620

Nowa Karczma

Hering Paulina

Doradca

email: p.hering@podr.pl

tel: 797010622

Lipusz, Dziemiany

Czajka Monika

Doradca

email: m.czajka@podr.pl

tel: 607930046

Kościerzyna

Dzionk Anna

Stażysta doradca

email: a.dzionk@podr.pl

tel: 512931763

Kościerzyna, Karsin

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Gdańsku

Adres:

ul. Z. Wróblewskiego 3, budynek B,

83-000 Pruszcz Gdański (budynek Pomorskiej Izby Rolniczej, wjazd od ul. Raciborskiego)

tel: 607-930-419

email: gdansk@podr.pl

Kierownik Powiatowego Doradztwa Rolniczego

Wysocka Alina

Pracownicy Powiatowego Zespołu Doradztwa rolniczego w Gdańsku

Wysocka Alina 

Kierownik Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego

email: a.wysocka@podr.pl 

tel: 607930419

Wszystkie gminy

Banasik Aleksander 

Starszy doradca

email: a.banasik@podr.pl

tel: 797010667

Przywidz

Czarnecki Lech 

Starszy doradca

email: l.czarnecki@podr.pl

tel: 797010669

Pruszcz Gdański

Górski Maciej 

Starszy doradca

email: m.gorski@podr.pl

tel: 797010670

Suchy Dąb, Cedry Wielkie

Zimińska Beata 

Starszy doradca

email: b.ziminska@podr.pl

tel: 797010648

Pszczółki, Kolbudy

Sworobowicz-Ostrowska Weronika  

Doradca

email: w.sworobowicz@podr.pl

tel: 797010625

Trąbki Wielkie

Mazurek Dorota

Doradca

email: d.mazurek@podr.pl

tel: 797010000

 

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Słupsku

Adres:

Aleja 3 Maja 44,

76-200 Słupsk

tel: 797010589

email:  slupsk@podr.pl

Kierownik Powiatowego Doradztwa Rolniczego

Gartych Ewa

Pracownicy Powiatowego Zespołu Doradztwa rolniczego w Słupsku

Gartych Ewa 

Kierownik Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego

email: e.gartych@podr.pl

tel: 797010589

gminy Damnica i Kępice oraz wszystkie gminy powiatu

Czereś Stanisław 

Starszy doradca

email: s.czeres@podr.pl

tel: 797010587

gmina Dębnica Kaszubska

Urbaniak Barbara 

Starszy doradca

email: b.urbaniak@podr.pl

tel: 605515737

Smołdzino i Słupsk

Tomaszczyk – Szłapka Małgorzata 

Starszy doradca

email: m.tomaszczyk@podr.pl

tel: 797010689

Główczyce i Kobylnica

Bartkowska Justyna

Doradca

email: j.bartkowska@podr.pl

tel: 607143790

gmina Ustka

Sienkiewicz Sylwia

Doradca

email: s.sienkiewicz@podr.pl

tel: 797010653

gmina Potęgowo

Adamski Jacek

Technik doradca

email: j.adamski@podr.pl

tel: 797010680

Gmina: Kępice

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Kartuzach

Adres:

ul. Kościuszki 12,

83-300 Kartuzy

tel: 797010695

email:  kartuzy@podr.pl

Kierownik Powiatowego Doradztwa Rolniczego

Kleina Regina

Pracownicy Powiatowego Zespołu Doradztwa rolniczego w Kartuzach

Kleina Regina

Kierownik Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego

email: r.kleina@podr.pl

tel: 797010695

Kartuzy

Eksterowicz Tadeusz

Starszy doradca

email: t.eksterowicz@podr.pl

tel: 693390099

Żukowo, Przodkowo

Knapińska Agnieszka 

Starszy doradca

email: a.knapinska@podr.pl

tel: 797010673

Żukowo

Leszczyński Paweł

Starszy doradca

email: p.leszczynski@podr.pl

tel: 797010675

Chmielno

Majkowski Ignacy

Starszy doradca

email: i.majkowski@podr.pl

tel: 797010676

Somonino

Bruniecki Rafał

Doradca

email:r.bruniecki@podr.pl

tel: 797010617

Stężyca

Potrykus Agnieszka

Doradca

email:a.potrykus@podr.pl

tel: 797010609

Kartuzy

Mielewczyk Jarosław

Doradca

email: j.mielewczyk@podr.pl

tel: 797010618

Sierakowice

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Pucku

Adres:

ul. Wejherowska 5,

84-100 Puck

tel: 797010627

email: puck@podr.pl

Kierownik Powiatowego Doradztwa Rolniczego

Dopke Joanna

Pracownicy Powiatowego Zespołu Doradztwa rolniczego w Pucku

Dopke Joanna

Kierownik Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego

email: j.dopke@podr.pl

tel: 797010627

Puck, Krokowa, Kosakowo, Władysławowo, Gdynia

Lessnau-Lademann Beata

Starszy doradca

email: b.lessnau@podr.pl

tel: 607930549

Puck, Krokowa

Ciesielski Kacper

Doradca

email: k.ciesielski@podr.pl

tel: 510890908

Puck

Kępka Anna

Doradca

email: a.kepka@podr.pl

tel: 797010663

Puck

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Starogardzie Gdańskim

Adres:

Nowa Wieś Rzeczna, ul. Rzeczna 18,

83-200 Starogard Gdański

tel: 797010635

email: starogard@podr.pl

Kierownik Powiatowego Doradztwa Rolniczego

Chyła-Sandak Sylwia

Pracownicy Powiatowego Zespołu Doradztwa rolniczego w Starogardzie gdańskim

Chyła-Sandak Sylwia

Kierownik Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego

email: s.chyla@podr.pl

tel: 797010635

Wszystkie gminy

Domert Artur 

Doradca

email: a.domert@podr.pl

tel: 797010630

Kaliska, Starogard Gdański

Miotk Katarzyna

Doradca

email: k.miotk@podr.pl

tel: 797010633

Starogard Gdański, Bobowo

Szymborska Edyta 

Doradca

 

Skórcz

Świadek Henryk

Technik doradca

email: h.swiadek@podr.pl

tel: 797010632

Zblewo

Karolina Mielczarek 

Stażysta doradca

 

Miasto Starogard Gdański, Gmina Starogard Gdański

Walczak Joanna

Doradca

email: j.walczak@podr.pl

tel: 797010661

Skarszewy

Lasota Aleksandra

Stażysta doradca

email: a.lasota@podr.pl

tel: 512931969

Skórcz i Starogard Gdański

Grucza Magdalena

Stażysta doradca

email: m.grucza@podr.pl

tel: 797010616

Gmina Starogard Gdański

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Wejherowie

Adres:

ul. Sobieskiego 241,

84-200 Wejherowo

tel: 797010604

email: wejherowo@podr.pl

Kierownik Powiatowego Doradztwa Rolniczego

Rocławska Hanna

Pracownicy Powiatowego Zespołu Doradztwa rolniczego w Wejherowie

Rocławska Hanna 

Kierownik Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego

email:h.roclawska@podr.pl

tel: 797010604

Wszystkie gminy

Błażejewska Elżbieta 

Starszy doradca

email: e.blazejewska@podr.pl

tel: 797010642

Choczewo

Grządkowski Janusz 

Starszy doradca

email: j.grzadkowski@podr.pl

tel: 797010674

Szemud, Wejherowo

Mazur Jarosław 

Starszy doradca

email: j.mazur@podr.pl

tel: 797010643

Łęczyce

Piorun Dariusz 

Starszy doradca

email: d.piorun@podr.pl

tel: 797010645

Linia

Wermiński Wojciech  

Starszy doradca

email: w.werminski@podr.pl

tel: 797010647

Luzino

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Tczewie

Adres:

ul. 30 Stycznia 50,

83-110 Tczew

tel: 797010690

email:tczew@podr.pl

 

Kierownik Powiatowego Doradztwa Rolniczego

Huzior Małgorzata

Pracownicy Powiatowego Zespołu Doradztwa rolniczego w Tczewie

Huzior Małgorzata 

Kierownik Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego

email:m.huzior@podr.pl

tel: 797010690

 

Sosnowski Wiesław 

Starszy doradca

email: w.sosnowski@podr.pl

tel: 797010640

Subkowy, Tczew

Czarnotta Krzysztof 

Starszy doradca

email: k.czarnotta@podr.pl

tel: 797010634

Pelplin

Laskowska Alina 

Technik doradca

email: a.laskowska@podr.pl

tel: 797010637

Gniew

Klimczak Adam  

Starszy doradca

email: a.klimczak@podr.pl

tel: 797010683

Morzeszczyn

Rezmerowski Roman

Starszy doradca

email: r.rezmerowski@podr.pl

tel: 797010631

Tczew

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Nowym Dworze Gdańskim

Adres:

 ul. Marynarki Wojennej 21,

82-220 Stare Pole

tel: 55 270-11-19; 55-270-11-23

email: malbork@podr.pl

Kierownik Powiatowego Doradztwa Rolniczego

Maciąg Zdzisław

Pracownicy Powiatowego Zespołu Doradztwa rolniczego w Nowym Dworze Gdańskim

Maciąg Zdzisław 

Kierownik Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego

email:z.maciag@podr.pl 

tel: 607930235

Wszystkie gminy

Woźnica Joanna 

Starszy doradca

email: j.woznica@podr.pl

tel: 501836701

Miłoradz i Lichnowy

Marciniak Aneta 

Starszy doradca

email: a.marciniak@podr.pl

tel: 665433533

Nowy Dwór Gdański, Ostaszewo

Bychawski Zdzisław 

Doradca

email: z.bychawski@podr.pl

tel: 797010657

Sztutowo, Stegna

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Człuchowie

Adres:

ul. Wojska Polskiego 1,

77-300 Człuchów

tel: 609920048

email: czluchow@podr.pl

Kierownik Powiatowego Doradztwa Rolniczego

Kamińska Anna

Pracownicy Powiatowego Zespołu Doradztwa rolniczego w Człuchowie

Kamińska Anna 

Kierownik Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego

email: a.kaminska@podr.pl

tel: 609920048

Wszystkie gminy

Gierszewska Natalia 

Doradca

 

Koczała, Przechlewo

Olejnik Monika 

Doradca

email:m.drobek@podr.pl

tel: 607143908

Czarne

Stoltmann Barbara 

Starszy doradca

email: b.stoltmann@podr.pl

tel: 797010583

Debrzno

Kotowska Daniela  

Stażysta doradca

 

Rzeczenica

Kierszk Sebastian  

Doradca

email:s.kierszk@podr.pl

tel: 797010668

Rzeczenica

Gierszewska Paulina  

Doradca

email:p.gierszewska@podr.pl

tel: 797010591

Koczała, Przechlewo

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Pruszczu Gdańskim

Adres:

ul. Z. Wróblewskiego 3, budynek B,

83-000 Pruszcz Gdański (budynek Pomorskiej Izby Rolniczej, wjazd od ul. Raciborskiego)

tel: 607-930-419

email: gdansk@podr.pl

Kierownik Powiatowego Doradztwa Rolniczego

Wysocka Alina

Pracownicy Powiatowego Zespołu Doradztwa rolniczego w Pruszczu Gdańskim

Wysocka Alina 

Kierownik Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego

email: a.wysocka@podr.pl

tel: 607930419

Wszystkie gminy

Banasik Aleksander 

Starszy doradca

email: a.banasik@podr.pl

tel: 797010667

Przywidz

Czarnecki Lech 

Starszy doradca

email: l.czarnecki@podr.pl

tel: 797010669

Pruszcz Gdański

Górski Maciej 

Starszy doradca

email:  m.gorski@podr.pl

tel: 797010670

Suchy Dąb, Cedry Wielkie

Zimińska Beata  

Starszy doradca

email: b.ziminska@podr.pl 

tel: 797010648

Pszczółki, Kolbudy

Sworobowicz-Ostrowska Weronika  

Doradca

email: w.sworobowicz@podr.pl

tel: 797010625

Trąbki Wielkie

Mazurek Dorota  

Stażysta doradca

email: d.mazurek@podr.pl

 

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Malborku

Adres:

ul. Marynarki Wojennej 21,

82-220 Stare Pole

tel: 55 270-11-19; 55-270-11-23

email:  malbork@podr.pl

Kierownik Powiatowego Doradztwa Rolniczego

Maciąg Zdzisław

Pracownicy Powiatowego Zespołu Doradztwa rolniczego w Malborku

Maciąg Zdzisław 

Kierownik Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego

email: z.maciag@podr.pl

tel: 607930235

Wszystkie gminy

Woźnica Joanna 

Starszy doradca

email: j.woznica@podr.pl

tel: 501836701

Miłoradz i Lichnowy

Marciniak Aneta 

Starszy doradca

email: a.marciniak@podr.pl

tel: 665433533

Nowy Dwór Gdański, Ostaszewo

Bychawski Zdzisław 

Doradca

email: z.bychawski@podr.pl

tel: 797010657

Sztutowo, Stegna

Rutkowska Elżbieta

Doradca

email: e.rutkowska@podr.pl

tel: 797010626

Gmina: Malbork

Majos-Słomka Agnieszka

Doradca

email: a.majos@podr.pl

tel: 797010611

Gmina: Sztutowo, Krynica Morska

Słomka Daniel

Doradca

email: d.slomka@podr.pl

tel: 797010629

Gmina: Nowy Staw

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Sztumie