Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

XXVIII Jesienne Targi Targi Ogrodnicze – Stare Pole

9 września 2023 - 10 września 2023

plakat

 

XXVIII JESIENNE TARGI OGRODNICZE

Stare Pole, 9-10 września 2023 r.

www.podr.pl, e-mail: targistarepole@podr.pl,

tel. 55 270 11 11, 55 270 11 47

 

Jesienne Targi Ogrodnicze są imprezą promocyjno-doradczą dla rolnictwa, ogrodnictwa i obszarów wiejskich regionu Żuław i Powiśla.

Targi są wydarzeniem cyklicznym, które na stałe zapisało się w kalendarzu imprez plenerowych odbywających się na naszym terenie. W bieżącym roku organizujemy je już po raz dwudziesty ósmy.

W czasie Targów zaprezentują się firmy z całego kraju oferujące m.in.: materiał szkółkarski – owocowy i ozdobny, kwiaty, krzewy i rośliny cebulowe. Nie zabraknie stoisk z architekturą ogrodową, narzędziami i sprzętem do produkcji ogrodniczej, a także z wyposażeniem i aranżacją ogrodów.

Na Targach gościć będziemy również producentów i dystrybutorów zajmujących się ekologią i ochroną środowiska, odnawialnymi źródłami energii, systemami grzewczymi, a także firmy reprezentujące sektor środków do produkcji rolnej, firmy pszczelarskie, spożywcze, budowlane, motoryzacyjne, związane z turystyką oraz obsługujące rolnictwo, w tym doradztwo rolnicze, firmy ubezpieczeniowe, kredytowe i inne.

Tegorocznym targom towarzyszyć będą Staropolski Przegląd Piosenki Biesiadnej „Muzyka łączy pokolenia” oraz kolejna edycja Święta Mleka (sobota), które zapewnią nam wiele wrażeń artystycznych i kulinarnych. Dodatkową atrakcją będzie wystawa rzemiosła artystycznego oraz produktów regionalnych i tradycyjnych. Imprezę wzbogaci wystawa królików, gołębi, drobiu ozdobnego, ptaków egzotycznych. Targi to również blok handlowy, w którym znaleźć można prawie wszystko, a także gastronomia i „wesołe miasteczko”.

Mamy nadzieję, że bogata oferta targowa spełni oczekiwania zwiedzających, umożliwi miłe spędzenie czasu w Starym Polu i zachęci do zakupów.

Do udziału w naszej imprezie serdecznie zapraszamy wystawców z kraju i z zagranicy, a gości i mieszkańców zarówno terenów wiejskich, jak i okolicznych miast do odwiedzenia targów.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest wypełnienie i przesłanie KARTY ZGŁOSZENIA do dnia 31 sierpnia oraz dokonanie wpłaty na konto Organizatora podane w zgłoszeniu.

 

Karty zgłoszenia uczestnictwa w Targach można przesłać e-mailem na adres:

targistarepole@podr.pl (preferowana forma) lub pocztą na adres: Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu, Oddział w Starym Polu, ul. Marynarki Wojennej 21, 82-220 Stare Pole, z dopiskiem „JTO Stare Pole”, faxem 55/270 11 62.

Kontakt z biurem Targów: Adam Kopeć, tel. 55/270 11 47 lub 797 010 593, a.kopec@podr.pl

 

FORMULARZE ZGŁOSZENIOWE:

1. Zaproszenie
2. Regulamin targów dla wystawców
3. Regulamin porządkowy
4. Plan targów
5. Karta zgłoszenia – ogrodnictwo
6. Karta zgłoszenia – firmy
7. Karta zgłoszenia – przetwórstwo
8. Karta zgłoszenia – stoiska handlowe
9. Karta zgłoszenia – RHD
10. Karta zgłoszenia – rzemiosło


UWAGA!

Ze względu na remont drogi krajowej nr 22 na trasie Malbork – Stare Pole – Elbląg przedstawiamy Państwu propozycje objazdów, które w pewnym stopniu zmniejszą natężenie ruchu na drodze nr 22 i skrócą czasowo dojazd na parking
Jesiennych Targów Ogrodniczych w Starym Polu.
Jednocześnie informujemy, iż podejmujemy starania aby ruch w miejscach remontu na tzw. „mijankach” był kierowany ręcznie przez służby firmy prowadzącej prace remontowe co w znacznym stopniu prowadzi do upłynnienia natężenia ruchu.

Parking

Parking

 

Dojazd na parking od Elbląga

Dojazd na parking od Elbląga

 

Dojazd na parking od Malborka

Dojazd na parking od Malborka

 

 

 

Szczegóły

Start:
9 września 2023
Koniec:
10 września 2023

Organizator

PODR Oddział w Starym Polu
Telefon:
55 270 11 11

Miejsce

Stare Pole
Marynarki Wojennej 21
Stare Pole, Pomorskie 82-220 Poland
+ Google Map
Telefon:
55 270 11 11
View Venue Website
Skip to content