Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Targi Kwiatowe 2024 – Słupsk

25 maja - 26 maja

 

 

Zapraszamy do relacji z zeszłego roku:
https://podr.pl/relacje-post/fotorelacja-z-targow-kwiatowych-w-slupsku/

Serdecznie zapraszamy do udziału w Targach Kwiatowych w Słupsku, które odbędą się w dniach 25 i 26 maja  na terenie Parku Wodnego „Trzy Fale”.

Tym razem majowy asortyment nastawiony będzie gównie na kwiaty, ale nie zabraknie także kwiatów rabatowych, bylin, krzewów i drzewek owocowych i ozdobnych oraz rozsad warzyw i ziół  Targi Kwiatowe w Słupsku to raj dla miłośników zieleni a także miejsce gdzie każdy może czerpać inspiracje oraz pomysły na aranżację ogrodów i działek przydomowych.

Dodatkowo przewidujemy stoiska oferujące małą architekturę ogrodową i meble ogrodowe. Swoją działalność zaprezentują firmy produkujące kotły ciepłownicze i instalacje fotowoltaiczne, narzędzia ogrodnicze i nawozy.

Podczas Targów odbędzie się przegląd stoisk Kół Gospodyń Wiejskich z powiatu słupskiego z wyrobami regionalnymi i rękodziełem. Dla najmłodszych uczestników targów zorganizowany będzie plac zabaw i możliwość przejażdżki konnej, a dla wszystkich możliwość biesiadowania przy grillu.

Na stoisku informacyjnym PODR Słupsk odbędzie się pokaz wyrobów ekologicznych z pobliskich gospodarstw.

Targi Kwiatowe w maju to już 31 Targi organizowane przez Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu. Wcześniejsze przez wiele lat organizowane były w Strzelinie i zawsze cieszyły się dużą popularnością wśród wystawców jak i odwiedzających naszą imprezę lokalnych mieszkańców i rolników.

 

 

Do pobrania:

Karta zgłoszenia – ogrodnicy

Karta zgłoszenia – pozostałe stoiska

Regulamin Targów – wystawcy

Regulamin porządkowy dla odwiedzających

 

Szczegóły

Start:
25 maja
Koniec:
26 maja

Organizator

PODR – Słupsk
Telefon:
797-010-588, 607-993-262
Email:
targislupsk@podr.pl
View Organizer Website

Miejsce

Targi Słupsk
Grunwaldzka 8A
Słupsk, pomorskie 76-200 Poland
+ Google Map
Telefon:
797-010-588, 607-993-262
View Venue Website
Skip to content