Dołącz do obchodów 20-lecia Polski w UE!

Już 20 lat jesteśmy częścią Unii Europejskiej, realizując wiele marzeń i planów. Z tej okazji przez cały rok odbędzie się wiele atrakcji: spotkania, festyny, wystawy, konkursy, zawody sportowe, warsztaty, przedstawienia szkolne, konferencje, majówki europejskie i dni otwarte w projektach wspieranych przez UE. Jak wypromować takie wydarzenie?

Na stronie internetowej www.20lat.eu znaleźć można atrakcje organizowane w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich obywające się 10-11 maja, a także wszystkie pozostałe związane z obchodami 20-lecia członkostwa Polski w UE. Zorganizować i dodać taką imprezę mogą instytucje, władze samorządowe, firmy, uczniowie, studenci, szkoły, przedszkola, kluby sportowe, koła zainteresowań, organizacje pozarządowe, beneficjenci środków unijnych, obywatelki i obywatele.

Co można zyskać? Przede wszystkim promocję na stronie internetowej www.20lat.eu i łatwość odnalezienia wydarzenia dzięki wyszukiwarce. Dla najciekawszych atrakcji planowana jest także profesjonalna promocja w telewizji, radiu i internecie.

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej www.20lat.eu.

Inne aktualności:

Ruszyła kampania przyjmowania wniosków o płatności bezpośrednie

Skip to content