Kliknij na powiat w celu wyświetlenia kontaktów Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego

Dział Ekonomiki i Zarządzania Gospodarstwem Rolnym

Adres: Lubań, ul. Tadeusza Maderskiego 3, 83-422 Nowy Barkoczyn
tel. 58 326-39-27
email: ekonomika@podr.pl

Kierownik działu

Roszak Daniel

Pracownicy Dział Ekonomiki i Zarządzania Gospodarstwem Rolnym
Roszak Daniel Kierownik działu email: d.roszak@podr.pl tel: 502624820
Kotewicz Katarzyna Główny specjalista ds. ekonomiki email: k.kotewicz@podr.pl tel: 797010638
Kukowska Barbara Starszy referent ds. ekonomiki i informacji rynkowej email: b.kukowska@podr.pl tel: 607442092
Plichta Tadeusz Glówny specjalista ds. ekonomiki email: t.plichta@podr.pl tel: 605515577
Ziegert Wiesław Główny specjalista ds. ekonomiki email: w.ziegert@podr.pl tel: 512931763
Stanisławczuk Małgorzata Główny specjalista ds. ekonomiki email: m.stanislawczuk@podr.pl tel: 607344394
Pellowska Emilia Specjalista ds. ekonomiki email: e.pellowska@podr.pl tel: 797010691
Hajdaczuk Antoni Główny specjalista ds. ekonomiki email: a.hajdaczuk@podr.pl tel: 605369207