W środę 16 lutego odbyło się Walne Zebranie członków Pomorskiego Stowarzyszenia Producentów Ekologicznych BioPomorze.

Podczas spotkania zostały przedstawione zarówno działania zrealizowane w roku 2021 , jak i zaplanowane na rok 2022. Jest się czym pochwalić, bo stowarzyszenie zrealizowało już kilka cyklicznych projektów  mających na celu nie tylko promocję produktów ekologicznych, ale również zwiększanie świadomości ekologicznej. Efekty pracy można zaobserwować podczas wystawiania się przedstawicieli stowarzyszenia na różnego rodzaju eventach  związanych z rolnictwem ekologicznym. A plany na kolejny rok są bardzo ambitne! Zachęcamy do śledzenia fanpage BioPomorze –  https://www.facebook.com/biopomorze/

Nie mogło oczywiście zabraknąć degustacji przetworów wytwarzanych w ramach Rolniczego Handlu Detalicznego. Z roku na rok producenci rozwijają się i  poszerzają swoją ofertę asortymentu, a co najważniejsze produkty są wysokiej jakości, bogate w cenne składniki i bardzo smaczne (można zobaczyć część na zdjęciach z relacji) .

Przy takim spotkaniu zawsze jest okazja do wymiany doświadczeń, poglądów, ale i wiedzy, którą w ekologii trzeba zawsze pogłębiać. Dlatego zostały umówione „Aktualności w rolnictwie ekologicznym” przez sp. ds. rolnictwa ekologicznego PODR w Lubaniu . Współpraca PODR w Lubaniu ze Stowarzyszeniem jest stała i bardzo owocna.

Nastąpiła też zmiana w Zarządzie na stanowisku Wiceprzewodniczącego Pana Sławomira Borowiaka zastąpił Pan  Bogusław Szyca. A zatem obecny zarząd stanowią : Przewodnicząca Pani Karolina Lisiecka oraz dwóch Wiceprzewodniczących: Pani Małgorzata Siłakowska oraz Pan Bogusław Szyca. Życzymy dalszych sukcesów i realizacji zamierzonych celów.

Zachęcamy do włączenia w szeregi Stowarzyszenia, bo współpraca się opłaca!

http://biopomorze.com.pl/

opracowała: Agnieszka Jereczek