Konkurs na wydawnictwo - 30 lecie

Mamy przyjemność poinformować, że w XXX edycji konkursu pn. „Najlepsze wydawnictwo wojewódzkich ośrodków doradztwa rolniczego” III miejsce w kategorii „Najlepsze czasopismo periodyczne” zajął miesięcznik „Pomorskie Wieści Rolnicze”, wydawany przez Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu. Nasze wydawnictwo po raz kolejny znalazło się  w czołówce krajowej konkursu, co świadczy o jego wysokim poziomie merytorycznym i walorach graficznych.

Wysoka ocena miesięcznika naszego ośrodka jest  przede wszystkim zasługą osób, pracującego nad jego opracowaniem. Gratulacje i podziękowania za solidną pracę składamy całemu zespołowi redakcyjnemu miesięcznika: autorom artykułów, osobom zajmującym się drukiem i dystrybucją czasopisma, w szczególności zaś Redaktor Naczelnej czasopisma Pani Bożeny Korzańskiej, która niezmiennie wiele serca i wysiłku wkłada w pracę nad każdym kolejnym numerem „Pomorskich Wieści Rolniczych”.

Organizatorem konkursu było Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie. Tegoroczna, jubileuszowa edycja konkursu odbyła się pod patronatem honorowym Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Henryka Kowalczyka. Uroczyste wręczenie nagród zorganizował Oddział Centrum Doradztwa Rolniczego w Poznaniu.

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego poświęconego historii Pomorskich Wieści Rolniczych: