Dział Technologii Produkcji Rolniczej i Doświadczalnictwa

Adres: Lubań, ul. Tadeusza Maderskiego 3, 83-422 Nowy Barkoczyn
tel. 797-010-602;
email: luban@podr.pl

Kierownik działu

Cichocki Jarosław

Cichocki Jarosław

Kierownik działu

email: j.cichocki@podr.pl tel: 797010602

Okrój Andrzej

Główny specjalista ds. mechanizacji rolnictwa i doświadczalnictwa polowego

email: a.okroj@podr.pl tel: 607462000

Manowski Grzegorz

Główny specjalista ds. technologii oraz produkcji roślin okopowych i strączkowych

email: g.manowski@podr.pl tel: 797010650

Szulist Grażyna

Starszy referent

email: g.szulist@podr.pl tel: 58 326-39-23, 510890904

Dąbrowski Daniel

Główny specjalista ds. technologii produkcji zbóż, rzepaku i kukurydzy

email: d.dabrowski@podr.pl tel: 797010614

Ciecholewska Wanda

Starszy referent

email: w.ciecholewska@podr.pl tel: 797010677

Zacholla-Tyda Magdalena

Specjalista ds. technologii produkcji zwierzęcej oraz rynku mleka, wołowiny, owiec i koni

email: m.zacholla@podr.pl tel: 501836684

Pawłowski Piotr

Starszy referent

email: p.pawlowski@podr.pl tel: 512931975

Koprowska Dorota

Specjalista ds. technologii produkcji oraz rynku wołowiny, owiec i użytków zielonych

Majer-Kleina Inga

Specjalista ds. produkcji trzody chlewnej, królików, drobiu i drobnego inwentarza

email: i.majer@podr.pl tel: 797010649

Skip to content