Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich

Adres: ul. Z. Wróblewskiego 3, 83-000 Pruszcz Gdański (budynek B Pomorskiej Izby Rolniczej, wjazd od ul. Raciborskiego)
tel. 797-010-598
email: e.szyc@podr.pl

Kierownik działu

Szyc Ewelina

Szyc Ewelina

Kierownik działu

email: e.szyc@podr.pl tel: 797010598

Pestka Agnieszka

Główny specjalista ds. rozwoju obszarów wiejskich

email: a.pestka@podr.pl tel: 607143751

Rolbiecka Marta

Starszy specjalista ds. upowszechnienia innowacji - koordynator

Staciwa Alicja

Główny specjalista ds. rozwoju obszarów wiejskich

email: a.staciwa@podr.pl tel: 797010682

Miejsce pracy: Aleja 3 Maja 44, 76-200 Słupsk

Trzebiatowski Jarosław

Specjalista ds. przedsiębiorczości na obszarach wiejskich

email: j.trzebiatowski@podr.pl tel: 605515577

Lepak Weronika

Specjalista ds. rozwoju obszarów wiejskich

email: w.lepak@podr.pl tel: 797010672, 58 326-39-29

Miejsce pracy: Lubań, ul. Tadeusza Maderskiego 3, 83-422 Nowy Barkoczyn

Wysocka Aleksandra

Specjalista ds. rozwoju obszarów wiejskich

email: aleksandra.wysocka@podr.pl tel: 451155183, 58 326-39-29

Miejsce pracy: Lubań, ul. Tadeusza Maderskiego 3, 83-422 Nowy Barkoczyn

Skip to content