Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

XXVII Jesienne Targi Targi Ogrodnicze – STARE POLE

10 września 2022 - 11 września 2022

XXVII JESIENNE TARGI OGRODNICZE

Stare Pole, 10 -11 września 2022 r.

www.podr.pl, e-mail: targistarepole@podr.pl,

tel. 55 270 11 11, 55 270 11 47

 

Jesienne Targi Ogrodnicze są imprezą promocyjno-doradczą dla rolnictwa, ogrodnictwa i obszarów wiejskich regionu Żuław i Powiśla.

Targi są wydarzeniem cyklicznym, które na stałe zapisało się w kalendarzu imprez plenerowych odbywających się na naszym terenie. W bieżącym roku organizujemy je już po raz dwudziesty siódmy.

W czasie Targów zaprezentują się firmy z całego kraju oferujące m.in.: materiał szkółkarski – owocowy i ozdobny, kwiaty, krzewy, rośliny cebulowe oraz nasiona. Nie zabraknie stoisk z architekturą ogrodową, narzędziami i sprzętem do produkcji ogrodniczej, a także z wyposażeniem i aranżacją ogrodów.

Na Targach gościć będziemy również producentów i dystrybutorów zajmujących się ekologią i ochroną środowiska, odnawialnymi źródłami energii, systemami grzewczymi, a także firmy reprezentujące sektor środków do produkcji w rolnictwie, firmy pszczelarskie, spożywcze, budowlane, motoryzacyjne, związane z turystyką oraz obsługujące rolnictwo, w tym doradztwo rolnicze, ubezpieczeniowe, kredytowe i inne.

Tegorocznym targom towarzyszyć będą jubileuszowy XXV Staropolski Przegląd Piosenki Biesiadnej oraz kolejna edycja Święta Mleka (sobota), które zapewnią nam wiele wrażeń artystycznych i kulinarnych. Dodatkową atrakcją będzie wystawa rzemiosła artystycznego oraz produktów regionalnych i tradycyjnych. Imprezę wzbogaci wystawa królików, gołębi i drobiu ozdobnego. Targi to również blok handlowy, w którym znaleźć można prawie wszystko, a także gastronomia i „wesołe miasteczko”.

Mamy nadzieję, że bogata oferta targowa spełni oczekiwania zwiedzających, umożliwi miłe spędzenie czasu w Starym Polu i zachęci do zakupów.

 

Do udziału w naszej imprezie serdecznie zapraszamy wystawców z kraju i z zagranicy, a gości i mieszkańców zarówno terenów wiejskich, jak i okolicznych miast do odwiedzenia targów.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest wypełnienie i przesłanie KARTY ZGŁOSZENIA oraz dokonanie wpłaty na konto Organizatora podane w zgłoszeniu.

 

Karty zgłoszenia uczestnictwa w Targach można przesłać e-mailem na adres:

targistarepole@podr.pl (preferowana forma) lub pocztą na adres: Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu, Oddział w Starym Polu, ul. Marynarki Wojennej 21, 82-220 Stare Pole, z dopiskiem „JTO Stare Pole”, faxem 55/270 11 62.

 

Kontakt z biurem Targów: Adam Kopeć, tel. 55/270 11 47 lub 797 010 593, a.kopec@podr.pl

 

Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania Targów, jeśli nie będą się one mogły odbyć ze względu na przepisy związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem Covid-19 lub innymi decyzjami władz państwowych.

 

Jesienne Targi Ogrodnicze - plakat

 

Formularze zgłoszeniowe:

Zaproszenie

Regulamin targów dla wystawców

Regulamin porządkowy

Plan targów

Karta zgłoszenia OGRODNICTWO

Karta zgłoszenia FIRMY

Karta zgłoszenia PRZETWÓRSTWO

Karta zgłoszenia STOISKA_HANDLOWE

Karta zgłoszenia STOISKA_RHD

Karta zgłoszenia STOISKA-RZEMIOSŁO

 

Szczegóły

Start:
10 września 2022
Koniec:
11 września 2022

Organizator

PODR Oddział w Starym Polu
Telefon:
55 270 11 11

Miejsce

Stare Pole
Marynarki Wojennej 21
Stare Pole, Pomorskie 82-220 Poland
+ Google Map
Telefon:
55 270 11 11
View Venue Website
Skip to content