Konkurs Na „Najlepszego doradcę ekologicznego” w 2024 roku

Zapraszamy do udziału w V edycji ogólnopolskiego Konkursu na Najlepszego Doradcę Ekologicznego w 2024 roku. Organizatorem konkursu jest Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu we współpracy z Wojewódzkimi Ośrodkami Doradztwa Rolniczego (WODR) oraz Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi (MRiRW).

Konkurs promuje pracę doradców zaangażowanych w rozwój rolnictwa ekologicznego oraz ich osiągnięcia. Mogą w nim uczestniczyć osoby wpisane na listę doradców rolniczych, prowadzoną przez Dyrektora Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, świadczące usługi dla rolników w zakresie rolnictwa ekologicznego. Do konkursu nie może przystąpić doradca, który zdobył pierwszą nagrodę w wojewódzkim etapie konkursu w ciągu ostatnich dwóch lat.

Konkurs składa się z dwóch etapów. W pierwszym etapie wojewódzkim zostanie wybranych pięciu kandydatów spośród zgłoszonych – trzech laureatów oraz dwie osoby wyróżnione. Finaliści konkursu otrzymają nagrody pieniężne o łącznej wartości 10 000 zł oraz dyplomy i statuetki. Zwycięzca etapu wojewódzkiego będzie reprezentował województwo  pomorskie w krajowym etapie konkursu.

Zgłoszenia kandydatów do I etapu konkursu przyjmowane są do 20 czerwca 2024 roku.

Zgłoszenia można dokonać:

– na adres PODR w Lubaniu; ul. Tadeusza Maderskiego 3, 83-422 Nowy Barkoczyn

– poprzez email: sekretariat@podr.pl

Do pobrania:

  1. Regulamin konkursu
  2. Karta zgłoszenia

Inne aktualności:

Szkolenie – Metody ograniczające stosowanie antybiotyków w produkcji zwierzęcej

Skip to content