Nowa aplikacja i strona Szwajcaria Kaszubska!

Po wzlotach i upadkach nareszcie oddajemy w Wasze ręce naszą pierwszą aplikację „Szwajcaria Kaszubska” na telefony z systemem Android  i iOS  🙂
Aplikacja jest wciąż uzupełniana ale nie możemy się oprzeć by w końcu Wam ją pokazać! Aplikacja stanowi mobilny przewodnik, który z łatwością zaprowadzi Was do wybranej atrakcji, wyznaczając trasę z punktu, w którym się właśnie znajdujecie. Już w momencie przeglądania obiektów widzicie jak daleko znajdujecie się od punktu docelowego! Oprócz podstawowych atrakcji w aplikacji znajdziecie również wyznaczone szlaki: rowerowe, Nordic Walking, kajakowe, konne, a nawet trasy narciarstwa biegowego!  Zamieściliśmy również polecane przez nas wycieczki!
Najważniejsza część aplikacji to „PLANER” – do wirtualnego plecaka wrzucamy interesujące nas punkty z tego regionu, które po zaakceptowaniu utworzą niepowtarzalna dla nas wycieczkę! Aplikacja została stworzona w trzech językach: polskim, angielskim i niemieckim, a do prawidłowego działania nie jest potrzebne połączenie z Internetem.

Bezpośredni link do aplikacji w sklepie Google Play:
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.amistad.treespot.szwajcaria_kaszubska

Stworzyliśmy też nową stronę internetową „Szwajcaria Kaszubska”! Jej treść jest spójna z aplikacją, została również zachowana możliwość tworzenia trasy w „PLANERZE” i eksportowania jej do aplikacji. Dodatkowo strona została poszerzona o panel „O regionie”, w którym zamieściliśmy kilka istotnych informacji o nazwie i granicach Szwajcarii Kaszubskiej, pochodzeniu mieszkańców, symbolach Kaszub, języku i zwyczajach Kaszubów!

http://szwajcariakaszubska.com/

Od dziś planowanie wycieczki na terenie Szwajcarii Kaszubskiej staje się dziecinnie proste!
Nie trać czasu i ruszaj w drogę już dziś! Dajcie znać jak Wam się podoba!

Miłego użytkowania!

Joanna Baranowska
Stowarzyszenie Turystyczne Kaszuby

Ilość wyświetleń artykułu: 433