Kliknij na powiat w celu wyświetlenia kontaktów Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego

Oddział w Słupsku

Adres: Aleja 3 Maja 44, 76-200 Słupsk
tel. 59 847-12-88, 59 840-11-93 fax. 59 847-12-81
email: dzialslupsk@podr.pl

Pracownicy Oddział w Słupsku
Ziegert Wiesław Dyrektor Oddziału email: w.ziegert@podr.pl tel: 512931763
Stanisławczuk Małgorzata Zastępca dyrektora oddziału email: m.stanislawczuk@podr.pl tel: 607344394
Janusz Teresa Starszy referent ds. administracji i obsługi sekretariatu email: t.janusz@podr.pl tel: 59 847-12-88
Rozenek Jan Główny specjalista ds. integrowanej produkcji rolnej email: j.rozenek@podr.pl tel: 797010655
Staciwa Alicja Starszy specjalista ds. przedsiębiorczości, wiejskiego gospodarstwa domowego i agroturystyki email: a.staciwa@podr.pl tel: 797010682
Szramowiak Lubomir Główny specjalista ds. technologii produkcji oraz rynku mleka, wołowiny email: l.szramowiak@podr.pl tel: 609920050
Stachelczyk Danuta Starszy referent ds. merytoryczno-technicznych i oświaty email: d.stachelczyk@podr.pl tel: 797010588
Dańczak Eugeniusz Główny specjalista ds. przedsiębiorczości email: e.danczak@podr.pl tel: 601395830
Kołtuniak Zdzisław Specjalista ds. Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich email: z.koltuniak@podr.pl tel: 797010599