Kliknij na powiat w celu wyświetlenia kontaktów Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego

Oddział w Słupsku

Adres: ul. Poniatowskiego 4A, 76-200 Słupsk
tel. 59 847-12-81; fax 59 847-12-88
email: dzialslupsk@podr.pl

Pracownicy Oddział w Słupsku
Ziegert Wiesław Dyrektor Oddziału email: w.ziegert@podr.pl tel:
Stanisławczuk Małgorzata Zastępca dyrektora oddziału email: m.stanislawczuk@podr.pl tel: 607344394
Rozenek Jan Główny specjalista ds. integrowanej produkcji rolnej email: j.rozenek@podr.pl tel: 797010655
Staciwa Alicja Starszy specjalista ds. przedsiębiorczości, wiejskiego gospodarstwa domowego i agroturystyki email: a.staciwa@podr.pl tel: 797010682
Szramowiak Lubomir Główny specjalista ds. technologii produkcji oraz rynku mleka, wołowiny oraz rybołówstwa i rybactwa email: l.szramowiak@podr.pl tel: 609920050
Stachelczyk Danuta Starszy referent ds. merytoryczno-technicznych i oświaty email: d.stachelczyk@podr.pl tel: 797010588
Dańczak Eugeniusz Główny specjalista ds. przedsiębiorczości email: e.danczak@podr.pl tel: 601395830
Nowaczewski Bogdan Główny specjalista email: b.nowaczewski@podr.pl tel: 59 847-12-81
Jaworska Żaneta Specjalista ds. rozwoju obszarów wiejskich email: z.jaworska@podr.pl tel:
Elzanowski Czesław Kierownik email: c.elzanowski@podr.pl tel: 797010671