Kliknij na powiat w celu wyświetlenia kontaktów Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego

Dział Księgowości

Adres: Lubań, ul. Tadeusza Maderskiego 3, 83-422 Nowy Barkoczyn
tel. 58 326-39-07
email: k.stachowiak@podr.pl

Główny księgowy

Stachowiak Katarzyna

Pracownicy Dział Księgowości
Stachowiak Katarzyna Główny księgowy email: k.stachowiak@podr.pl tel: 797010693
Kopeć Małgorzata Starszy księgowy email: m.kopec@podr.pl tel: 58 326-39-34
Lenczewska Anna Starszy księgowy email: a.lenczewska@podr.pl tel: 58 326-39-35
Zalewska Janina Starszy księgowy email: j.zalewska@podr.pl tel: 58 326-39-67
Kosecka Agata Starszy księgowy/Stare Pole email: a.kosecka@podr.pl tel:
Pluta Karolina Starsza księgowy/Stare Pole email: k.pluta@podr.pl tel: 55 270-11-20
Murglin Katarzyna Księgowy email: k.murglin@podr.pl tel: 58 326-39-62
Michnowska Wioleta Specjalista ds. rozliczeń finansowych email: w.michnowska@podr.pl tel: