Kliknij na powiat w celu wyświetlenia kontaktów Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Tczewie

Adres: Gniszewo ul. Parkowa 7, 83-110 Tczew

email: tczew@podr.pl

Kierownik Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego

Huzior Małgorzata

Pracownicy Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Tczewie
Huzior Małgorzata Kierownik Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego email: m.huzior@podr.pl tel: 797010690
Sosnowski Wiesław Starszy doradca email: w.sosnowski@podr.pl tel: 797010640 Subkowy, Tczew
Czarnotta Krzysztof Starszy doradca email: k.czarnotta@podr.pl tel: 797010634 Pelplin
Laskowska Alina Technik doradca email: a.laskowska@podr.pl tel: 797010637 Gniew
Klimczak Adam Starszy doradca email: a.klimczak@podr.pl tel: Morzeszczyn
Rezmerowski Roman Starszy doradca email: r.rezmerowski@podr.pl tel: 797010631 Tczew