Kliknij na powiat w celu wyświetlenia kontaktów Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Starogardzie Gdańskim

Adres: Nowa Wieś Rzeczna, ul. Rzeczna 18, 83-200 Starogard Gdański
tel. 58 562-49-63
email: starogard@podr.pl

Kierownik Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego

Chyła-Sandak Sylwia

Pracownicy Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Starogardzie Gdańskim
Chyła-Sandak Sylwia Kierownik Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego email: s.chyla@podr.pl tel: 797010635
Domert Artur Doradca email: a.domert@podr.pl tel: 797010630 Kaliska, Starogard Gdański
Kłos Andrzej Starszy doradca email: a.klos@podr.pl tel: 797010629 Osiek, Bobowo, Smętowo Graniczne
Miotk Katarzyna Doradca email: k.miotk@podr.pl tel: 58 562-49-63 Starogard Gdański, Bobowo
Ormanin Grażyna Technik doradca email: g.ormanin@podr.pl tel: 797010631
Szymborska Edyta Doradca email: e.szymborska@podr.pl tel: 797010628 Skórcz
Świadek Henryk Technik doradca email: h.swiadek@podr.pl tel: 797010632 Zblewo
Karolina Mielczarek Stażysta doradca email: k.mielczarek@podr.pl tel: 58 562-49-63 Miasto Starogard Gdański, Gmina Starogard Gdański
Ginter Sylwia Doradca email: s.ginter@podr.pl tel: 797010616 Skarszewy