Kliknij na powiat w celu wyświetlenia kontaktów Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Słupsku

Adres: Aleja 3 Maja 44, 76-200 Słupsk
tel. 797010589
email: slupsk@podr.pl

Kierownik Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego

Gartych Ewa

Pracownicy Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Słupsku
Gartych Ewa Kierownik Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego email: e.gartych@podr.pl tel: 797010589 Damnica
Brzozowski Mirosław Technik doradca email: m.brzozowski@podr.pl tel: 797010586 Ustka
Czereś Stanisław Starszy doradca email: s.czeres@podr.pl tel: 797010587 Dębnica Kaszubska
Gartych Ewa Główny doradca email: e.gartych@podr.pl tel: 797010589 Damnica
Urbaniak Barbara Starszy doradca email: b.urbaniak@podr.pl tel: 605515737 Smołdzino
Tomaszczyk - Szłapka Małgorzata Starszy doradca email: m.tomaszczyk@podr.pl tel: 797010689 Kępice, Kobylnica
Szramowiak Lubomir Główny doradca email: l.szramowiak@podr.pl tel: 609920050
Pulkowski Bartłomiej Doradca email: b.pulkowski@podr.pl tel: 797010653