Kliknij na powiat w celu wyświetlenia kontaktów Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Kartuzach

Adres: ul. Kościuszki 12, 83-300 Kartuzy

email: kartuzy@podr.pl

Kierownik Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego

Kleina Regina

Pracownicy Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Kartuzach
Kleina Regina Kierownik Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego email: r.kleina@podr.pl tel: 797010695 Kartuzy
Eksterowicz Tadeusz Starszy doradca email: t.eksterowicz@podr.pl tel: 693390099 Żukowo, Przodkowo
Knapińska Agnieszka Starszy doradca Żukowo
Leszczyński Paweł Starszy doradca email: p.leszczynski@podr.pl tel: 797010675 Chmielno
Majkowski Ignacy Starszy doradca email: i.majkowski@podr.pl tel: 797010676 Somonino
Paluszek Jan Starszy doradca email: j.paluszek@podr.pl tel: 797010618 Sierakowice
Koprowska Dorota Doradca Kartuzy
Bruniecki Rafał Doradca email: r.bruniecki@podr.pl tel: 797010617 Stężyca
Potrykus Agnieszka Doradca email: a.potrykus@podr.pl tel: 797010609 Kartuzy