Kliknij na powiat w celu wyświetlenia kontaktów Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Chojnicach

Adres: ul. 31 Stycznia 56, 89-600 Chojnice
tel. 52 397-41-12
email: chojnice@podr.pl

Kierownik Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego

Rajczyk Krystyna

Pracownicy Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Chojnicach
Rajczyk Krystyna Kierownik Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego email: k.rajczyk@podr.pl tel: 797010664
Ostrowski Michał Główny doradca email: m.ostrowski@podr.pl tel: 797010663 Brusy
Brzuchalski Janusz Starszy doradca email: j.brzuchalski@podr.pl tel: 797010662 Czersk i Chojnice
Stoltman Piotr Starszy doradca email: p.stoltman@podr.pl tel: 797010665 Gmina Brusy i Chojnice
Wrycza Waldemar Starszy doradca email: w.wrycza@podr.pl tel: 797010666 Gmina Konarzyny i Chojnice
Tobolska Monika Doradca email: m.tobolska@podr.pl tel: 797010609 Gmina Chojnice