Kliknij na powiat w celu wyświetlenia kontaktów Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Chojnicach

Adres: ul. 31 Stycznia 56, 89-600 Chojnice
tel. 52 397-41-12
email: chojnice@podr.pl

Kierownik Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego

Wrycza Waldemar

Pracownicy Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Chojnicach
Wrycza Waldemar Kierownik Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego email: w.wrycza@podr.pl tel: 797010666 Gmina miejska Chojnice, G. wiejska Chojnice, Czersk, Brusy i Konarzyny
Brzuchalski Janusz Starszy doradca email: j.brzuchalski@podr.pl tel: 797010662 Czersk i Chojnice
Stoltman Piotr Starszy doradca email: p.stoltman@podr.pl tel: 797010665 Brusy i Chojnice
Kliczkowska Ewa Doradca email: e.kliczkowska@podr.pl tel: 880155300 Gmina miejska Chojnice, G. wiejska Chojnice
Wojda Magdalena Doradca email: m.wojda@podr.pl tel: 797010678 Konarzyny i Brusy