Kliknij na powiat w celu wyświetlenia kontaktów Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Bytowie

Adres: ul. Wojska Polskiego 33, 77-100 Bytów
tel. 59 822-27-52
email: bytow@podr.pl

Kierownik Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego

Kulas Kazimierz

Pracownicy Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Bytowie
Kulas Kazimierz Kierownik Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego email: k.kulas@podr.pl tel: 609920047 Wszystkie gminy
Hinc Jerzy Starszy doradca email: j.hinc@podr.pl tel: 797010657 Miastko
Hinz Edmund Technik doradca email: e.hinz@podr.pl tel: 797010658 Borzytuchom
Jaszewski Józef Starszy doradca email: j.jaszewski@podr.pl tel: 797010659 Czarna Dąbrówka
Migel Aneta Starszy doradca email: a.migel@podr.pl tel: 797010654 Bytów
Pańczyk Grażyna Starszy doradca email: g.panczyk@podr.pl tel: 797010660 Trzebielino, Miastko
Paszylk Bogumiła Starszy doradca email: b.paszylk@podr.pl tel: 797010661 Parchowo, Studzienice
Kępa Monika Doradca email: m.kepa@podr.pl tel: 501836641 Tuchomie
Wirkus Wojciech Stażysta doradca email: w.wirkus@podr.pl tel: 501836669