Kliknij na powiat w celu wyświetlenia kontaktów Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Bytowie

Adres: ul. Wojska Polskiego 33, 77-100 Bytów
tel. 59 822-27-52
email: bytow@podr.pl

Kierownik Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego

Migel Aneta

Pracownicy Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Bytowie
Migel Aneta Kierownik Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego email: a.migel@podr.pl tel: 797010654 Bytów
Hinz Edmund Technik doradca email: e.hinz@podr.pl tel: 797010658 Borzytuchom
Jaszewski Józef Starszy doradca email: j.jaszewski@podr.pl tel: 797010659 Czarna Dąbrówka
Kępa Monika Doradca Tuchomie
Wirkus Wojciech Doradca email: w.wirkus@podr.pl tel: 501836669 Bytów, gmina Lipnica
Zaborowska Anna Doradca Kołczygłowy
Lachowicz Roman Doradca email: r.lachowicz@podr.pl tel: 693461393 Miastko, Trzebielino
Żywicka Aneta Doradca email: a.zywicka@podr.pl tel: 512931736 Parchowo
Kozłowska Monika Doradca email: m.kozlowska@podr.pl tel: 797010599 Miastko
Waśkowiak Monika Doradca email: m.waskowiak@podr.pl tel: 797010636 Studzienice
Pacyno Michalina Stażysta doradca email: m.pacyno@podr.pl tel: 797010606 Trzebielino