Kliknij na powiat w celu wyświetlenia kontaktów Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Bytowie

Adres: ul. Wojska Polskiego 33, 77-100 Bytów
tel. 59 822-27-52
email: bytow@podr.pl

Kierownik Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego

Kulas Kazimierz

Pracownicy Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Bytowie
Kulas Kazimierz Kierownik Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego email: k.kulas@podr.pl tel: 609920047 Wszystkie gminy
Hinc Jerzy Starszy doradca email: j.hinc@podr.pl tel: 797010657 Miastko
Hinz Edmund Technik doradca email: e.hinz@podr.pl tel: 797010658 Borzytuchom
Jaszewski Józef Starszy doradca email: j.jaszewski@podr.pl tel: 797010659 Czarna Dąbrówka
Migel Aneta Starszy doradca email: a.migel@podr.pl tel: 797010654 Bytów
Kępa Monika Doradca email: m.kepa@podr.pl tel: 501836641 Tuchomie
Wirkus Wojciech Doradca email: w.wirkus@podr.pl tel: 501836669 Bytów, gmina Lipnica
Zaborowska Anna Doradca email: a.zaborowska@podr.pl tel: 797010656 Kołczygłowy
Lachowicz Roman Doradca email: r.lachowicz@podr.pl tel: 693461393 Miastko, Trzebielino