„Konkurs dla wytrwałych 2018” rozstrzygnięty

W dniu 14 lutego 2019 r. w siedzibie PODR w Lubaniu, podczas konferencji pn. „Sprzedaż produktów w ramach krótkich łańcuchów dostaw”, rozstrzygnięto „Konkurs dla wytrwałych 2018”, którego organizatorem jest Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu.

„Konkurs dla wytrwałych 2018” skierowany jest do dzieci do lat 13. W każdym numerze miesięcznika „Pomorskie Wieści Rolnicze” zamieszczany jest 1 z 11 elementów obrazka. Wśród dzieci, które nadesłały cały obrazek w terminie do 20 grudnia 2018 r., rozlosowany został rower będący nagrodą główną ufundowaną przez PODR w Lubaniu.

Zwycięzcą konkursu została Zuzanna Dalecka, z miejscowości Sobącz w gminie Liniewo. Nagrodę wręczyła Ewa Szymańska – Zastępca Dyrektora Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Lubaniu. Pozostałe 33 osoby, które nadesłały rozwiązania konkursu, otrzymały kolorowanki  „EKOLOGIA i nie tylko” wydane przez PODR w Lubaniu.

Serdecznie gratulujemy Zuzi i dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w zbieraniu elementów układanki, jednocześnie zachęcamy do udziału w kolejnej edycji konkursu w 2019 roku.

Ilość wyświetleń artykułu: 399