07-08.06.2014 r. XXIII Pomorskie Targi Rolno - Przemysłowe, Pomorska Wojewódzka Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Lubaniu

Lubań k/ Kościerzyny

 

7-8 czerwca 2014 r. 

 

kontakt:

Dział Systemów Produkcji Rolnej, Standardów Jakościowych i Doświadczalnictwa w Lubaniu

83-422 Nowy Barkoczyn

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

tel. 58/ 688 20 11

Do pobrania:

  1. Regulamin Targów
  2. Zgłoszenie ogrodnicy
  3. Zgłoszenie pozostałe firmy
  4. Zgłoszenie stoiska handlowe
  5. Informacja o noclegach
  6. Układ przestrzenny terenu targów
  7. Program targów
  8. Lista z numerami stoisk wystawców
  9. Lista z numerami stoisk ogrodniczych


(Sugerujemy używanie przeglądarki Internet Explorer lub Chrome jeśli Państwo drukują bezpośrednio z poziomu przeglądarki, ponieważ mogą wystąpić artefakty w dokumentach po wydruku)


XXII Targi Rolno-Przemysłowe

i

Pomorska Wojewódzka Wystawa Zwierząt Hodowlanych


XXIII Targi Rolno-Przemysłowe odbędą się 7 i 8 czerwca 2014 roku. Targom tym będzie towarzyszyć Pomorska Wojewódzka Wystawa Zwierząt Hodowlanych. Jest to doroczne święto hodowców, rolników, przetwórców i wszystkich osób pracujących na rzecz rolnictwa. Około 200 firm zaprezentuje najnowszej generacji nawozy, środki ochrony roślin, ulepszacze glebowe, pasze oraz inne środki żywieniowe dla zwierząt, maszyny i urządzenia rolnicze. Nie zabraknie również stoisk z nowoczesnymi systemami grzewczymi budynków i pomieszczeń oraz materiałami budowlanymi. Targom towarzyszyć będzie bogata oferta ogrodnicza oraz różne akcesoria niezbędne w ogrodach i miejscach wypoczynku.

Na Pomorskiej Wojewódzkiej Wystawie Zwierząt Hodowlanych prezentowane będą wszystkie gatunki zwierząt gospodarskich: bydło mleczne, bydło mięsne, trzoda chlewna, konie, owce. Najlepsze pośród nich otrzymają tytuły czempionów i v-ce czempionów. W formie pokazu zaprezentowane będą również piękne okazy ptactwa ozdobnego, drobiu i zwierząt futerkowych.

Będzie to okazja do integracji środowiska rolniczego i otaczającego rolnictwo oraz zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami w hodowli zwierząt. Uczestnictwo w ocenie zwierząt na ringu będzie doskonałą lekcją poglądową na kierunki doskonalenia hodowli, a realizacja projektów „Wieprzowina- wiem co jem" „Polska wołowina na polskim stole" czy „Dobre mięso końskie bo Polskie" odsłoni arkana produkcji zdrowej żywności. Już dziś zapraszamy wszystkich mieszkańców Pomorza i województw ościennych z rodzinami do Lubania. Targi warto odwiedzić, każdy dla siebie znajduje coś interesującego.

Kontakt:

Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Gdańsku,

Dział Systemów Produkcji Rolnej, Standardów Jakościowych i Doświadczalnictwa w Lubaniu k/Kościerzyny

tel. 58 688 20 11, 58 688 21 50, fax. 58 688 22 52,

www.podr.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.


czerwiec   czerwiec (1)

czerwiec (2)   czerwiec (3)

czerwiec (4)   czerwiec (5)


SERDECZNIE ZAPRASZAMY

 
 

 

Znajdź nas na Facebooku

Nowa odsłona! Zapraszamy!

PODR

Zapraszamy na nasz kanał Youtube

Youtube