XXI Jesienne Targi Ogrodniczo-Nasienne w Starym Polu

XXI Jesienne Targi Ogrodniczo-Nasienne 

Stare Pole, 12-13.09.2015r

e-mail: starepole@podr.pl, www.podr.pl, tel. 55 2701100, 2701111

Jesienne Targi Ogrodniczo-Nasienne są imprezą promocyjno-doradczą rolnictwa, ogrodnictwa i obszarów wiejskich w rejonie Żuław i Powiśla.

Targi są imprezą cykliczną, która na stałe zapisała się w kalendarzu imprez plenerowych organizowanych na naszym terenie. W bieżącym roku organizujemy je już po raz dwudziesty pierwszy.

W czasie Targów zaprezentują się firmy z całego kraju, oferujące m.in.: materiał szkółkarski owocowy i ozdobny, kwiaty, krzewy, cebule oraz nasiona. Nie zabraknie stoisk z architekturą ogrodową, narzędziami i sprzętem do produkcji ogrodniczej, a także wyposażeniem i aranżacją ogrodów. Na Targach gościć będziemy również producentów i dystrybutorów z branż związanych z ekologią i ochroną środowiska, odnawialnymi źródłami energii, systemami grzewczymi i pszczelarstwem. Obecne będą też firmy budowlane, motoryzacyjne, a także oferujące nawozy i środki ochrony roślin, obsługujące rolnictwo, w tym doradztwo rolnicze, ubezpieczeniowe, kredytowe i inne.

Jesienne Targi to nie tylko spotkania handlowe, to również spotkanie z polską tradycją i folklorem. Podczas Targów odbędzie się XX JUBILEUSZOWA edycja STAROPOLSKIEGO PRZEGLĄDU PIOSENKI BIESIADNEJ oraz ŚWIĘTO MLEKA (sobota), które zapewnią nam wiele atrakcji zarówno artystycznych, jak i kulinarnych.

Natomiast w niedziele odbędzie się POMORSKI PIKNIK DROBIOWY, promujący spożycie mięsa drobiowego. Podczas Pikniku zapraszamy na: degustacje, liczne konkursy, gry i zabawy dla dzieci oraz dorosłych. Atrakcją dnia będą występy zespołów muzycznych „Stereo” (disco polo) i „Fucus” (folkowego).

Jak co roku Targom towarzyszy wystawa rzemiosła artystycznego, produktów regionalnych i tradycyjnych.

Goście odwiedzający Stare Pole będą mieli okazję obejrzeć wystawę gołębi, drobiu ozdobnego i królików, dokonać zakupów w bloku handlowym, w którym można znaleźć prawie wszystko, skorzystać z oferty gastronomi, stoisk z produktami przetwórstwa spożywczego i „wesołego miasteczka”.

Mamy nadzieję, że prezentowana bogata oferta targowa spełni oczekiwania zwiedzających – umożliwi miły pobyt w Starym Polu i zachęci do zakupów.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców regionu, zarówno terenów wiejskich, jak i okolicznych miast.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Do pobrania:

Regulamin Targów

Plan Targów

Zgłoszenie-ogrodnicy

Zgłoszenie pozostałe firmy

Zgłoszenie stoiska handlowe

Plakat – PDF


Blog dla Rolnika

Blog dla Rolnika

Nasz miesięcznik

Nasz miesięcznik

SIR

BIOPOMORZE

Projekt BIOBALT

Projekt BIOBALT

Wyszukiwarka środków ochrony roślin

Wyszukiwarka środków ochrony roślin

Racjonalna gospodarka nawozami

Racjonalna gospodarka nawozami

Ograniczenie emisji CO2

Ograniczenie emisji CO2

Infobox projektowy 1

WFOSiGW wersja kolor

Infobox projektowy 2

Infobox projektowy 1

Infobox projektowy 3

Infobox projektowy 2