XXI Jesienne Targi Ogrodniczo-Nasienne w Starym Polu

XXI Jesienne Targi Ogrodniczo-Nasienne 

Stare Pole, 12-13.09.2015r

e-mail: starepole@podr.pl, www.podr.pl, tel. 55 2701100, 2701111

Jesienne Targi Ogrodniczo-Nasienne są imprezą promocyjno-doradczą rolnictwa, ogrodnictwa i obszarów wiejskich w rejonie Żuław i Powiśla.

Targi są imprezą cykliczną, która na stałe zapisała się w kalendarzu imprez plenerowych organizowanych na naszym terenie. W bieżącym roku organizujemy je już po raz dwudziesty pierwszy.

W czasie Targów zaprezentują się firmy z całego kraju, oferujące m.in.: materiał szkółkarski owocowy i ozdobny, kwiaty, krzewy, cebule oraz nasiona. Nie zabraknie stoisk z architekturą ogrodową, narzędziami i sprzętem do produkcji ogrodniczej, a także wyposażeniem i aranżacją ogrodów. Na Targach gościć będziemy również producentów i dystrybutorów z branż związanych z ekologią i ochroną środowiska, odnawialnymi źródłami energii, systemami grzewczymi i pszczelarstwem. Obecne będą też firmy budowlane, motoryzacyjne, a także oferujące nawozy i środki ochrony roślin, obsługujące rolnictwo, w tym doradztwo rolnicze, ubezpieczeniowe, kredytowe i inne.

Jesienne Targi to nie tylko spotkania handlowe, to również spotkanie z polską tradycją i folklorem. Podczas Targów odbędzie się XX JUBILEUSZOWA edycja STAROPOLSKIEGO PRZEGLĄDU PIOSENKI BIESIADNEJ oraz ŚWIĘTO MLEKA (sobota), które zapewnią nam wiele atrakcji zarówno artystycznych, jak i kulinarnych.

Natomiast w niedziele odbędzie się POMORSKI PIKNIK DROBIOWY, promujący spożycie mięsa drobiowego. Podczas Pikniku zapraszamy na: degustacje, liczne konkursy, gry i zabawy dla dzieci oraz dorosłych. Atrakcją dnia będą występy zespołów muzycznych „Stereo” (disco polo) i „Fucus” (folkowego).

Jak co roku Targom towarzyszy wystawa rzemiosła artystycznego, produktów regionalnych i tradycyjnych.

Goście odwiedzający Stare Pole będą mieli okazję obejrzeć wystawę gołębi, drobiu ozdobnego i królików, dokonać zakupów w bloku handlowym, w którym można znaleźć prawie wszystko, skorzystać z oferty gastronomi, stoisk z produktami przetwórstwa spożywczego i „wesołego miasteczka”.

Mamy nadzieję, że prezentowana bogata oferta targowa spełni oczekiwania zwiedzających – umożliwi miły pobyt w Starym Polu i zachęci do zakupów.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców regionu, zarówno terenów wiejskich, jak i okolicznych miast.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Do pobrania:

Regulamin Targów

Plan Targów

Zgłoszenie-ogrodnicy

Zgłoszenie pozostałe firmy

Zgłoszenie stoiska handlowe

Plakat – PDF