XI Targi Ogrodniczo-Pszczelarskie – Lubań

   Już po raz jedenasty organizujemy Targi Ogrodniczo-Pszczelarskie w Lubaniu, które odbędą się w dniach 13-14 kwietnia 2019 r.

Ideą organizowanych Targów jest zachęcanie mieszkańców obszarów wiejskich, okolicznych miast do urządzania swoich ogrodów tak, aby były miejscem odpoczynku w otoczeniu kwiatów, krzewów oraz mebli ogrodowych. Wiosna jest do tych prac idealnym okresem.

Podczas targów firmy zaprezentują szeroki asortyment drzew, krzewów owocowych i ozdobnych. Zakupić będzie można cebule kwiatowe, sadzonki kwiatów, warzyw oraz ich nasiona. Nie zabraknie również stoisk z architekturą ogrodową, narzędziami ogrodniczymi, sprzętem do pielęgnacji trawników.

Targi z roku na rok są coraz większe i przyciągają również firmy z branży budowlanej, ciepłowniczej, odnawialnych źródeł energii, motoryzację. Dużą część zajmuje prezentacja pszczelarska, począwszy od miodów na sprzęcie kończąc. Nie zabraknie stoisk handlowych, gdzie będzie można zakupić praktycznie wszystko, począwszy od odzieży, butów itp.

Zapraszamy do udziału firmy, które jeszcze nie prezentowały się w Lubaniu, bo naprawdę warto, co widać na zamieszczonych zdjęciach. Oczywiście tradycyjnie będzie dostępne wesołe miasteczko, jak również stoiska gastronomiczne, stąd zaproszenie do przyjazdu całymi rodzinami, aby miło spędzić czas.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Komisarz Targów
Andrzej Okrój
e-mail: a.okroj@podr.pl, tel. 607 462 000,  www.podr.pl

Do pobrania:

Regulamin Targów

Karta zgłoszenia – ogrodnicy

Karta zgłoszenia – firmy

Karta zgłoszenia – stoisko handlowe

Informacja o noclegach

Plan targów

Ogrodnicy – lista

Wystawcy – lista

 

 

 

Pomoc zdalna

Blog dla Rolnika

Blog dla Rolnika

Nasz miesięcznik

SIR

BIOPOMORZE

PROJEKTY

 

Projekt BIOBALT

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka środków ochrony roślin

Gospodarka nawozami

Racjonalna gospodarka nawozami

Ograniczenie emisji CO2

Ograniczenie emisji CO2

Infobox projektowy 1

WFOSiGW wersja kolor

Infobox projektowy 2

Infobox projektowy 1

Infobox projektowy 3

Infobox projektowy 2