X Targi Ogrodniczo-Pszczelarskie w Lubaniu

Już po raz dziesiąty organizujemy Targi Ogrodniczo-Pszczelarskie w Lubaniu, które odbędą się w dniach 14-15 kwietnia 2018 r.

Ideą organizowanych Targów jest zachęcanie mieszkańców obszarów wiejskich, okolicznych miast do urządzania swoich ogrodów tak, aby były miejscem odpoczynku w otoczeniu kwiatów, krzewów oraz mebli ogrodowych. Wiosna jest do tych prac idealnym okresem.

Podczas targów firmy zaprezentują szeroki asortyment drzew, krzewów owocowych i ozdobnych. Zakupić będzie można cebule kwiatowe, sadzonki kwiatów, warzyw oraz ich nasiona. Nie zabraknie również stoisk z architekturą ogrodową, narzędziami ogrodniczymi, sprzętem do pielęgnacji trawników.

Targi z roku na rok są coraz większe i przyciągają również firmy z branży budowlanej, ciepłowniczej, odnawialnych źródeł energii, motoryzację. Dużą część zajmuje prezentacja pszczelarska, począwszy od miodów na sprzęcie kończąc. Nie zabraknie stoisk handlowych, gdzie będzie można zakupić praktycznie wszystko, począwszy od odzieży, butów itp.

Zapraszamy do udziału firmy, które jeszcze nie prezentowały się w Lubaniu, bo naprawdę warto, co widać na zamieszczonych zdjęciach. Oczywiście tradycyjnie będzie dostępne wesołe miasteczko, jak również stoiska gastronomiczne, stąd zaproszenie do przyjazdu całymi rodzinami, aby miło spędzić czas.

Komisarz Targów
Andrzej Okrój
e-mail: sekretariat@podr.pl, www.podr.pl, tel. 58/ 326 39 00

 

Do pobrania:

Plan targów – PDF

Regulamin Targów

Karta zgłoszenia – ogrodnicy

Karta zgłoszenia – firmy

Karta zgłoszenia – stoisko handlowe

Informacja o noclegach