VI Wiosenne Targi Ogrodnicze w Starym Polu

Wiosna to najlepsza pora na urządzanie i upiększanie ogrodów. Z myślą o tym, po raz szósty, organizujemy Wiosenne Targi Ogrodnicze w Starym Polu koło Malborka.

Na Targach zaprezentują się firmy z branży ogrodniczej, oferujące m.in.: materiał szkółkarski owocowy i ozdobny, kwiaty, krzewy, rośliny rabatowe, cebulowe oraz nasiona i rozsadę warzyw. Nie zabraknie stoisk z architekturą ogrodową, narzędziami i sprzętem do produkcji ogrodniczej, a także wyposażeniem i aranżacją ogrodów. Na Targach gościć będziemy również producentów i dystrybutorów z branż związanych z ekologią i ochroną środowiska, odnawialnymi źródłami energii, systemami grzewczymi i pszczelarstwem. Obecne będą też firmy budowlane, motoryzacyjne, a także oferujące nawozy i środki ochrony roślin, obsługujące rolnictwo, w tym doradztwo rolnicze, ubezpieczeniowe, kredytowe i inne.

Jak co roku, Targom towarzyszy wystawa wyrobów rzemiosła artystycznego, produktów regionalnych i tradycyjnych.

Nasi Goście będą mieli również okazję obejrzeć wystawę gołębi, drobiu ozdobnego i królików, dokonać zakupów w bloku handlowym, w którym można znaleźć prawie wszystko, skorzystać z oferty gastronomii, przetwórstwa rolno-spożywczego i „wesołego miasteczka”.

Mamy nadzieję, że bogata oferta VI Wiosennych Targów Ogrodniczych spełni oczekiwania zwiedzających – umożliwi miłe spędzenie czasu i zachęci do zakupów.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców regionu zarówno terenów wiejskich, jak i okolicznych miast.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

 

Plakat-Wiosenne Targi Ogrodnicze

Zaproszenie

Regulamin Targów

Plan Targów

Zgłoszenie – ogrodnicy

Zgłoszenie – pozostałe firmy

Zgłoszenie – stoiska handlowe

Plakat – PDF