Targi: XXII Jesienne Targi Ogrodniczo-Nasienne w Starym Polu

 XXII JESIENNE TARGI OGRODNICZO-NASIENNE

Stare Pole, 10-11.09.2016r.

e-mail: starepole@podr.pl, www.podr.pl, tel. 55 2701100, 2701111

 

Jesienne Targi Ogrodniczo-Nasienne są imprezą promocyjno-doradczą rolnictwa, ogrodnictwa i obszarów wiejskich w rejonie Żuław i Powiśla.

Targi są imprezą cykliczną, która na stałe zapisała się w kalendarzu imprez plenerowych organizowanych na naszym terenie. W bieżącym roku organizujemy je już po raz dwudziesty drugi.

W czasie Targów zaprezentują się firmy z całego kraju, oferujące m.in.: materiał szkółkarski owocowy i ozdobny, kwiaty, krzewy, cebule oraz nasiona. Nie zabraknie stoisk z architekturą ogrodową, narzędziami i sprzętem do produkcji ogrodniczej, a także wyposażeniem i aranżacją ogrodów. Na Targach gościć będziemy również producentów i dystrybutorów z branż związanych z ekologią i ochroną środowiska, odnawialnymi źródłami energii, systemami grzewczymi i pszczelarstwem. Obecne będą też firmy budowlane, motoryzacyjne, a także oferujące nawozy i środki ochrony roślin, obsługujące rolnictwo, w tym doradztwo rolnicze, ubezpieczeniowe, kredytowe i inne.

Jesienne Targi to nie tylko spotkania handlowe, to również spotkanie z polską tradycją i folklorem. Podczas Targów odbędzie się XXI STAROPOLSKI PRZEGLĄD PIOSENKI BIESIADNEJ, który zapewni nam wiele atrakcji artystycznych.

Jak co roku Targom towarzyszy wystawa rzemiosła artystycznego, produktów regionalnych i tradycyjnych.

Goście odwiedzający Stare Pole będą mieli okazję obejrzeć wystawę gołębi, drobiu ozdobnego i królików, dokonać zakupów w bloku handlowym, w którym można znaleźć prawie wszystko, skorzystać z oferty gastronomi, stoisk z produktami przetwórstwa spożywczego i „wesołego miasteczka”.

Mamy nadzieję, że prezentowana bogata oferta targowa spełni oczekiwania zwiedzających – umożliwi miły pobyt w Starym Polu i zachęci do zakupów.

Serdecznie zapraszamy do udziału w targach wystawców z całego kraju oraz mieszkańców regionu zarówno terenów wiejskich, jak i okolicznych miast.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Do pobrania:

Zaproszenie

Plan Targów

Regulamin porządkowy

Regulamin Targów dla wystawców

Zgłoszenie – OGRODNICY

Zgłoszenie – POZOSTAŁE FIRMY

Zgłoszenie – STOISKO HANDLOWE (MANHATTAN)

 

Blog dla Rolnika

Blog dla Rolnika

Nasz miesięcznik

Nasz miesięcznik

SIR

BIOPOMORZE

PROJEKTY

 

Projekt BIOBALT

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka środków ochrony roślin

Gospodarka nawozami

Racjonalna gospodarka nawozami

Ograniczenie emisji CO2

Ograniczenie emisji CO2

Infobox projektowy 1

WFOSiGW wersja kolor

Infobox projektowy 2

Infobox projektowy 1

Infobox projektowy 3

Infobox projektowy 2