Targi: XXII Jesienne Targi Ogrodniczo-Nasienne w Starym Polu

 XXII JESIENNE TARGI OGRODNICZO-NASIENNE

Stare Pole, 10-11.09.2016r.

e-mail: starepole@podr.pl, www.podr.pl, tel. 55 2701100, 2701111

 

Jesienne Targi Ogrodniczo-Nasienne są imprezą promocyjno-doradczą rolnictwa, ogrodnictwa i obszarów wiejskich w rejonie Żuław i Powiśla.

Targi są imprezą cykliczną, która na stałe zapisała się w kalendarzu imprez plenerowych organizowanych na naszym terenie. W bieżącym roku organizujemy je już po raz dwudziesty drugi.

W czasie Targów zaprezentują się firmy z całego kraju, oferujące m.in.: materiał szkółkarski owocowy i ozdobny, kwiaty, krzewy, cebule oraz nasiona. Nie zabraknie stoisk z architekturą ogrodową, narzędziami i sprzętem do produkcji ogrodniczej, a także wyposażeniem i aranżacją ogrodów. Na Targach gościć będziemy również producentów i dystrybutorów z branż związanych z ekologią i ochroną środowiska, odnawialnymi źródłami energii, systemami grzewczymi i pszczelarstwem. Obecne będą też firmy budowlane, motoryzacyjne, a także oferujące nawozy i środki ochrony roślin, obsługujące rolnictwo, w tym doradztwo rolnicze, ubezpieczeniowe, kredytowe i inne.

Jesienne Targi to nie tylko spotkania handlowe, to również spotkanie z polską tradycją i folklorem. Podczas Targów odbędzie się XXI STAROPOLSKI PRZEGLĄD PIOSENKI BIESIADNEJ, który zapewni nam wiele atrakcji artystycznych.

Jak co roku Targom towarzyszy wystawa rzemiosła artystycznego, produktów regionalnych i tradycyjnych.

Goście odwiedzający Stare Pole będą mieli okazję obejrzeć wystawę gołębi, drobiu ozdobnego i królików, dokonać zakupów w bloku handlowym, w którym można znaleźć prawie wszystko, skorzystać z oferty gastronomi, stoisk z produktami przetwórstwa spożywczego i „wesołego miasteczka”.

Mamy nadzieję, że prezentowana bogata oferta targowa spełni oczekiwania zwiedzających – umożliwi miły pobyt w Starym Polu i zachęci do zakupów.

Serdecznie zapraszamy do udziału w targach wystawców z całego kraju oraz mieszkańców regionu zarówno terenów wiejskich, jak i okolicznych miast.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Do pobrania:

Zaproszenie

Plan Targów

Regulamin porządkowy

Regulamin Targów dla wystawców

Zgłoszenie – OGRODNICY

Zgłoszenie – POZOSTAŁE FIRMY

Zgłoszenie – STOISKO HANDLOWE (MANHATTAN)