Targi: XIX Kaszubska Jesień Rolnicza i Wojewódzka Wystawa Królików. Dożynki Diecezji Pelplińskiej i Gminy Nowa Karczma w Lubaniu

17-18.09.2016 – XIX Kaszubska Jesień Rolnicza i Wojewódzka Wystawa Królików. Dożynki Diecezji Pelplińskiej i Gminy Nowa Karczma w Lubaniu, luban@podr.pl www.podr.pl tel. 58 326-39-00

W dniach 17-18 września 2016 r. zapraszamy wszystkich zainteresowanych do Lubania na Kaszubską Jesień Rolniczą. Z roku na rok ta impreza jest bogatsza w różne oferty z przeznaczeniem dla rolników, ogrodników mieszkańców wsi i miast. Można zapoznać się z produktami wielu firm działających na rzecz rolnictwa. Będą to firmy ogrodnicze, oferujące w sprzedaży sadzonki, nasiona będące najnowszymi osiągnięciami hodowli roślin ozdobnych, drzew i krzewów owocowych. Jesień to czas sadzenia w naszych ogrodach i sadach, będzie więc okazja do kupienia wymarzonych roślin różnych odmian i gatunków. Swoje oferty przedstawią również firmy budowlane, motoryzacyjne, grzewcze i przetwórstwo spożywcze. Kaszubskiej Jesieni Rolniczej towarzyszyć będzie Wojewódzka Wystawa Królików i Gołębi Rasowych, na której będą wybierane czempiony i v-ce czempiony.

Kaszubska Jesień Rolnicza to czas podsumowania całorocznej pracy rolniczej, a więc dożynki będą doskonałą formą podziękowania za plony. Odbędzie się konkurs na najładniejszy wieniec dożynkowy (karta i regulamin) i najciekawszą prezentację regionu.

Uwaga bezpłatne WI-FI dla wystawców !!

Jest możliwość skorzystania z bezprzewodowego darmowego dostępu do internetu na terenie targów. Opcja ta kierowana jest jedynie do wystawców. Więcej informacji można uzyskać w sekretariacie PODR w Lubaniu. Usługa będzie włączona w piątek, dzień przed rozpoczęciem targów.

plan-kjr2016

Do pobrania:

Plan targów- PDF

Wystawcy – PDF

Ogrodnicy – PDF

Informacja o noclegach

Regulamin – Hit Targów

Regulamin – Najlepsza aranżacja stoiska

Regulamin Targów Lubań wrzesień 2016

Karta zgłoszenia wrzesień 2016 ogrodnicy

Karta zgłoszenia wrzesień 2016 pozostałe firmy

Karta zgłoszenia wrzesień 2016 stoisko handlowe

Plakat – PDF


Blog dla Rolnika

Blog dla Rolnika

Nasz miesięcznik

Nasz miesięcznik

SIR

BIOPOMORZE

PROJEKTY

 

Projekt BIOBALT

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka środków ochrony roślin

Gospodarka nawozami

Racjonalna gospodarka nawozami

Ograniczenie emisji CO2

Ograniczenie emisji CO2

Infobox projektowy 1

WFOSiGW wersja kolor

Infobox projektowy 2

Infobox projektowy 1

Infobox projektowy 3

Infobox projektowy 2