Targi: XIX Kaszubska Jesień Rolnicza i Wojewódzka Wystawa Królików. Dożynki Diecezji Pelplińskiej i Gminy Nowa Karczma w Lubaniu

17-18.09.2016 – XIX Kaszubska Jesień Rolnicza i Wojewódzka Wystawa Królików. Dożynki Diecezji Pelplińskiej i Gminy Nowa Karczma w Lubaniu, luban@podr.pl www.podr.pl tel. 58 326-39-00

W dniach 17-18 września 2016 r. zapraszamy wszystkich zainteresowanych do Lubania na Kaszubską Jesień Rolniczą. Z roku na rok ta impreza jest bogatsza w różne oferty z przeznaczeniem dla rolników, ogrodników mieszkańców wsi i miast. Można zapoznać się z produktami wielu firm działających na rzecz rolnictwa. Będą to firmy ogrodnicze, oferujące w sprzedaży sadzonki, nasiona będące najnowszymi osiągnięciami hodowli roślin ozdobnych, drzew i krzewów owocowych. Jesień to czas sadzenia w naszych ogrodach i sadach, będzie więc okazja do kupienia wymarzonych roślin różnych odmian i gatunków. Swoje oferty przedstawią również firmy budowlane, motoryzacyjne, grzewcze i przetwórstwo spożywcze. Kaszubskiej Jesieni Rolniczej towarzyszyć będzie Wojewódzka Wystawa Królików i Gołębi Rasowych, na której będą wybierane czempiony i v-ce czempiony.

Kaszubska Jesień Rolnicza to czas podsumowania całorocznej pracy rolniczej, a więc dożynki będą doskonałą formą podziękowania za plony. Odbędzie się konkurs na najładniejszy wieniec dożynkowy (karta i regulamin) i najciekawszą prezentację regionu.

Uwaga bezpłatne WI-FI dla wystawców !!

Jest możliwość skorzystania z bezprzewodowego darmowego dostępu do internetu na terenie targów. Opcja ta kierowana jest jedynie do wystawców. Więcej informacji można uzyskać w sekretariacie PODR w Lubaniu. Usługa będzie włączona w piątek, dzień przed rozpoczęciem targów.

plan-kjr2016

Do pobrania:

Plan targów- PDF

Wystawcy – PDF

Ogrodnicy – PDF

Informacja o noclegach

Regulamin – Hit Targów

Regulamin – Najlepsza aranżacja stoiska

Regulamin Targów Lubań wrzesień 2016

Karta zgłoszenia wrzesień 2016 ogrodnicy

Karta zgłoszenia wrzesień 2016 pozostałe firmy

Karta zgłoszenia wrzesień 2016 stoisko handlowe

Plakat – PDF