Targi: VIII Targi Ogrodnicze w Lubaniu

16-17.04.2016 – VIII Targi Ogrodnicze w Lubaniu

luban@podr.pl www.podr.pl tel. 58 688-20-11

W dniach 16 – 17.04.2016 r. w Lubaniu k. Kościerzyny odbędą się VIII Targi Ogrodnicze. W tych dniach na terenie targowym ponad 150 firm przedstawi swoją ofertę wszystkim zainteresowanym, rolnikom, działkowcom, właścicielom ogrodów i posesji. Każdy kto odwiedzi targi będzie mógł zakupić interesujące go rośliny, nabyć niezbędny mu sprzęt, zamówić altankę, skorzystać z doradztwa dotyczącego urządzania ogrodów, upraw warzyw, sadzenia kwiatów i drzew owocowych. Można będzie tu zobaczyć i kupić wszystko co posłuży upiększaniu naszego otoczenia miast i wsi.

W stoisku PODR będzie można uzyskać porady z zakresu technologii produkcji rolnej, jak również z zakresu nowego okresu finansowania ze środków UE.

Dla zwiedzających przygotowaliśmy dodatkowe atrakcje – wesołe miasteczko, mała gastronomia.

Targi te z roku na rok odwiedza coraz więcej mieszkańców miast i wsi a firmy oferują coraz to ciekawsze okazy, ekspozycje i rozwiązania dla ogrodów. Za każdym razem podczas targów ogrodniczych przez Lubań przewija się około 10000 ludzi.

Zapraszamy do skorzystania z usługi bezprzewodowego dostępu do Internetu WiFi na terenie VIII Targów Ogrodniczych w Lubaniu. Każdy wystawca, może uzyskać taki dostęp. Hasło dostępowe będzie można otrzymać od Pani Wandy Ciecholewskiej z sekretariatu w Lubaniu. Usługa będzie włączona w piątek, dzień przed rozpoczęciem targów.

Plakat- Targi Ogrodnicze 16-17.04.2016 IV przer. na str. PODR do rozpowsz.-page-001

Plakat – PDF

Plan targów

Do pobrania:

Plan targów

Numery stanowisk – ogrodnicy

Karta zgłoszenia – ogrodnicy

Karta zgłoszenia – pozostałe firmy

Karta zgłoszenia – stoisko handlowe

Karta zgłoszenia – produkt lokalny

Informacja o noclegach

Regulamin Targów