Targi: VII Wiosenne Targi Ogrodnicze w Starym Polu

VII WIOSENNE TARGI OGRODNICZE

Stare Pole, 23-24.04.2016r.

e-mail: starepole@podr.pl, www.podr.pl, tel. 55 2701100, 2701111

 

Wiosna to najlepsza pora na urządzanie i upiększanie ogrodów. Z myślą o tym, po raz siódmy, organizujemy Wiosenne Targi Ogrodnicze w Starym Polu koło Malborka.

Na Targach zaprezentują się firmy z branży ogrodniczej, oferujące m.in.: materiał szkółkarski owocowy i ozdobny, kwiaty, krzewy, rośliny rabatowe, cebulowe oraz niasiona i rozsadę warzyw. Nie zabraknie stoisk z architekturą ogrodową, narzędziami i sprzętem do produkcji ogrodniczej, a także wyposażeniem ogrodów i mieszkań. Na Targach gościć będziemy również producentów i dystrybutorów z branż związanych z ekologią i ochroną środowiska, odnawialnymi źródłami energii, systemami grzewczymi i pszczelarstwem. Obecne będą też firmy budowlane, motoryzacyjne, związane z turystyką, a także obsługujące rolnictwo, w tym doradztwo rolnicze, ubezpieczeniowe, kredytowe i inne.

Jak co roku, Targom towarzyszy wystawa wyrobów rzemiosła artystycznego, produktów regionalnych i tradycyjnych.

Nasi Goście będą mieli również okazję obejrzeć wystawę gołębi, drobiu ozdobnego i królików, dokonać zakupów w bloku handlowym, w którym można znaleźć prawie wszystko, skorzystać z oferty gastronomii, stoisk z produktami przetwórstwa spożywczego i „wesołego miasteczka”.

Mamy nadzieję, że bogata oferta VII Wiosennych Targów Ogrodniczych spełni oczekiwania wszystkich zwiedzających – umożliwi miłe spędzenie czasu i zachęci do zakupów.

Serdecznie zapraszamy do udziału w targach wystawców z całego kraju oraz mieszkańców regionu zarówno terenów wiejskich, jak i okolicznych miast.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Plakat-Stare Pole

 Do pobrania:

Zaproszenie

Regulamin Targów

Plan Targów

Zgłoszenie – ogrodnicy

Zgłoszenie – pozostałe firmy

Zgłoszenie – stoisko handlowe