Targi Ogrodnicze – „Wiosna 2018” w Słupsku

Drugi weekend kwietnia należał będzie do miłośników zieleni.

Już po raz pięćdziesiąty pierwszy na terenie Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Ogrodniczego w Słupsku przy ulicy Poniatowskiego odbędą się Targi Ogrodnicze – Wiosna 2018.

   Najliczniejszą grupę stanowić będą  producenci drzewek owocowych i ozdobnych, którzy przybywają do nas z różnych zakątków Polski. Nie będzie brakowało  też rozsad warzyw i ziół, chętnie kupowanych przez działkowców i właścicieli ogródków przydomowych. Bogatą ofertę zaprezentują firmy zajmujące się wyposażeniem ogrodów – domki ogrodowe, altany oraz meble ogrodowe. Klienci, którzy chcą wyposażyć swój ogród w oczko wodne, mogą liczyć na fachową poradę, połączoną z zakupami. Nie zabraknie bowiem hodowców ryb ozdobnych i producentów sprzętu do zbiorników wodnych.

   Podczas Wiosennych Targów Ogrodniczych odbędzie się konkurs kulinarny „Pora na pomidora”. Cykliczną imprezą podczas targów wiosennych jest, Hit targowy- czyli najlepszy produkt  targowy.

   Ponadto fachowych porad z dziedziny ogrodnictwa udzielać będą specjaliści naszego Oddziału, gdzie można również nabyć fachową literaturę. Podczas targów promują się gminy powiatu słupskiego, pokazując swoją działalność kulturalną, sportową a także tradycyjną kuchnie polską.

 

Organizatorzy serdecznie zapraszają.

 

Do pobrania:

Karta zgłoszenia

Regulamin