Targi Ogrodnicze – „Wiosna 2018” w Słupsku

Drugi weekend kwietnia należał będzie do miłośników zieleni.

Już po raz pięćdziesiąty pierwszy na terenie Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Ogrodniczego w Słupsku przy ulicy Poniatowskiego odbędą się Targi Ogrodnicze – Wiosna 2018.

   Najliczniejszą grupę stanowić będą  producenci drzewek owocowych i ozdobnych, którzy przybywają do nas z różnych zakątków Polski. Nie będzie brakowało  też rozsad warzyw i ziół, chętnie kupowanych przez działkowców i właścicieli ogródków przydomowych. Bogatą ofertę zaprezentują firmy zajmujące się wyposażeniem ogrodów – domki ogrodowe, altany oraz meble ogrodowe. Klienci, którzy chcą wyposażyć swój ogród w oczko wodne, mogą liczyć na fachową poradę, połączoną z zakupami. Nie zabraknie bowiem hodowców ryb ozdobnych i producentów sprzętu do zbiorników wodnych.

   Podczas Wiosennych Targów Ogrodniczych odbędzie się konkurs kulinarny „Pora na pomidora”. Cykliczną imprezą podczas targów wiosennych jest, Hit targowy- czyli najlepszy produkt  targowy.

   Ponadto fachowych porad z dziedziny ogrodnictwa udzielać będą specjaliści naszego Oddziału, gdzie można również nabyć fachową literaturę. Podczas targów promują się gminy powiatu słupskiego, pokazując swoją działalność kulturalną, sportową a także tradycyjną kuchnie polską.

 

Organizatorzy serdecznie zapraszają.

 

Do pobrania:

Karta zgłoszenia

Regulamin


Blog dla Rolnika

Blog dla Rolnika

Nasz miesięcznik

Nasz miesięcznik

SIR

BIOPOMORZE

PROJEKTY

 

Projekt BIOBALT

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka środków ochrony roślin

Gospodarka nawozami

Racjonalna gospodarka nawozami

Ograniczenie emisji CO2

Ograniczenie emisji CO2

Infobox projektowy 1

WFOSiGW wersja kolor

Infobox projektowy 2

Infobox projektowy 1

Infobox projektowy 3

Infobox projektowy 2