IX Wiosenne Targi Ogrodnicze w Starym Polu

IX WIOSENNE TARGI OGRODNICZE
Stare Pole, 21-22 kwietnia 2018 r.
e-mail: starepole@podr.pl, www.podr.pl, tel. 55 2701100, 2701111

Wiosna to najlepsza pora na urządzanie i upiększanie ogrodów. Z myślą o tym, po raz dziewiąty, organizujemy Wiosenne Targi Ogrodnicze w Starym Polu koło Malborka.

Na Targach zaprezentują się firmy z branży ogrodniczej, oferujące m.in.: materiał szkółkarski – owocowy i ozdobny, kwiaty, krzewy, rośliny rabatowe, cebulowe oraz nasiona i rozsadę warzyw. Nie zabraknie stoisk z architekturą ogrodową, narzędziami i sprzętem do produkcji ogrodniczej, a także wyposażeniem ogrodów i mieszkań. Na Targach gościć będziemy również producentów i dystrybutorów z branż związanych z ekologią i ochroną środowiska, odnawialnymi źródłami energii, systemami grzewczymi i pszczelarstwem. Obecne będą też firmy budowlane, motoryzacyjne, związane z turystyką, a także obsługujące rolnictwo, w tym doradztwo rolnicze, ubezpieczeniowe, kredytowe i inne.

Jak co roku, Targom towarzyszy wystawa wyrobów rzemiosła artystycznego, produktów regionalnych i tradycyjnych.

Nasi Goście będą mieli również okazję obejrzeć wystawę gołębi, drobiu ozdobnego i królików, dokonać zakupów w bloku handlowym, w którym można znaleźć prawie wszystko, skorzystać z oferty gastronomii, stoisk z produktami przetwórstwa spożywczego i „wesołego miasteczka”.

Mamy nadzieję, że bogata oferta IX Wiosennych Targów Ogrodniczych spełni oczekiwania wszystkich zwiedzających – umożliwi miłe spędzenie czasu i zachęci do zakupów.

Serdecznie zapraszamy do udziału w targach wystawców z kraju i z zagranicy oraz gości i mieszkańców regionu zarówno terenów wiejskich, jak i okolicznych miast.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Do pobrania:

1. Zaproszenie

2. Regulamin targów dla wystawców

3. Regulamin porządkowy

4. Plan targów

5. Karta zgłoszenia – ogrodnicy

6. Karta zgłoszenia – firmy

7. Karta zgłoszenia – przetwórstwo

8. Karta zgłoszenia – stoisko handlowe